високий рейтинг 4,9
Оцінка клієнтів

Тел: +38 (097) 100 49 98

Передзвоню за 30 секунд

Секрети та хитрощі страхових компаній

страхування

Послуги

25.10.2021

Консультація адвоката

Залиште телефон і отримайте декілька варіантів вирішення вашої проблеми


  4.5/5 - 4 голос(ів)

  Взаємодіяти зі страховими компаніями доводиться кожному громадянину, і не завжди співпраця виявляється вдалою. Невиконання зобов’язань, затягування виплат, складання договору з безліччю «підводних каменів» – це лише частина проблем, які виникають у клієнтів. Якщо ви опинилися в складній ситуації або хочете попередити появу проблем зі страховиком, потрібен адвокат. Спеціаліст дасть правову оцінку ситуації та конкретні рекомендації, як діяти для захисту своїх інтересів, а в разі необхідності стане вашим представником в суді та інших інстанціях. Мій досвід надання юридичної допомоги дозволяє швидко знаходити рішення в складних випадках та мінімізувати ризики при будь-якому виді страхування. Практика показує, що найчастіше проблеми виникають з автострахуванням.

  Що приховують страхові компанії

  Різноманіття фірм, що пропонують послуги страхування в Україні, дає клієнтам можливість знайти партнера з кращими умовами, але не всі знають, на які параметри орієнтуватися, а також розбираються в тонкощах співпраці з подібними організаціями. Особливо багато труднощів виникає під час оформлення автоцивілки, КАСКО і т.д. Ключові моменти, про які необхідно знати:

  1. При виборі страховика звертайте увагу на рейтинг лідерів за виплатами. Фірма повинна входити в ТОП-10.
  2. Ціна не повинна бути пріоритетним критерієм. Важливо звертати увагу на місце реєстрації авто та об’єм двигуна, щоб страховик не міг застосувати регрес по відношенню до винуватця ДТП через недострахування.
  3. Під час оформлення європротоколу будьте готовими до вирішення численних формальностей, зокрема, перевірки платоспроможності страхової компанії винуватця. У будь-якому випадку доцільніше викликати поліцію.
  4. Договір добровільного страхування необхідно детально вивчити, особливо пункт про винятки із страхових випадків. Також врахуйте, що документ набуває чинності з наступного дня після проплати. Тому, якщо ви заплатили встановлену суму, компанія не може відмовитися від виплати, вказавши в якості причини те, що договір не провели по системі.
  5. Кожен клієнт має право попросити змінити один або кілька пунктів угоди, якщо вони його не влаштовують. Рішення щодо внесення коригувань приймають в головному офісі компанії, і, зазвичай, страховик йде на поступки, особливо, якщо мова йде про КАСКО, страхування майна, життя та здоров’я, де вартість послуг висока.

  Якщо хочете укласти договір на вигідних умовах або отримати належні виплати від страхової компанії, юрист Івано-Франківськ в цьому допоможе, і чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим краще.

  Алгоритм дій при ДТП

  Щоб механізм компенсації збитків у разі потрапляння в аварію спрацював правильно, водієві необхідно:

  • виставити аварійні маяки, трикутник для ідентифікації та відгородження місця ДТП. Ні в якому разі не можна переміщати автомобіль, поки не приїде поліція, адже це вважається адміністративним правопорушенням і може стати причиною визнання вас винуватцем аварії;
  • зробити дзвінок в поліцію, повідомити про подію та зв’язатися з телефонному режимі зі страховою компанією;
  • дочекатися приїзду поліцейських та оформити ДТП, визначивши винуватця;
  • в той же день або наступного дня приїхати в страхову компанію, щоб повідомити про настання страхового випадку.

  Паралельно варто проконсультуватися з менеджером, який оформляв вам поліс. Якщо десь помилилися або все зробили правильно, але виплати не отримали, вам необхідний страховий адвокат, який розробить ефективну стратегію захисту та стане вашим представником в суді.

  Права клієнтів

  У кожного, хто оформляється поліс, є право на виконання страховиком його зобов’язань згідно договору, оспорювання рішення щодо невиплати компенсації та відмову від надання страховій компанії сплачених нею коштів у разі виставлення регресу, якщо була поважна причина для несвоєчасного повідомлення щодо аварії, яка сталася (хвороба, відрядження і т.д.). Ситуації, коли може знадобитися адвокат Івано-Франківськ, який знає тонкощі врегулювання суперечок зі страховими компаніями, виникають часто, і мені ви можете доручити вирішення проблем без сумнівів. Великий досвід, постійний моніторинг законодавчої бази та хитрощів страховиків в поєднанні з демократичними цінами та відповідальним підходом – головні причини, чому мені довіряють сотні клієнтів. Телефонуйте або онлайн записуйтеся на прийом, якщо виник конфлікт зі страховою компанією на будь-якому етапі співпраці!

  4.5/5 - 4 голос(ів)

  Наслідки, якщо діяти
  самостійно

  01
  Проблеми з оформленням документів

  При самостійній подачі документів виявляються помилки в підготовлених документах. В такому випадку заявник втрачає час та гроші, так як така заява може залишитись без розгляду і повернутись заявнику

  02
  Відсутність досвіду

  Відсутність практичного досвіду і знань у юридичній сфері, не актуальна інформація в сфері законодавства, якою ви оперуєте, може привести до негативного результату.

  03
  Збільшення витрат

  Витрати на проведення процедури судового розгляду можуть значно збільшитись. Вигідніше скористатись послугами професіонала, у якого повністю налагоджений процес представництва інтересів в суді: від збору необхідних документів до перемоги!

  04
  Довіртеся професіоналу

  Вчасне звернення до професіоналів - гарантує вирішення всіх юридичних проблем.

  Подивіться реальні рішення виграних справ

  Виграних справ з державного реєстру судових рішень

  ТОВ "КРИНТА"

  Товариство з обмеженою відповідальністю "Кринта" висловлює свою подяку адвокату Володимиру Круцю за нажання якісної юридичної допомоги.

   

  В рамках ведення нашої господарської діяльності ми зіштовхнулись з проблемою необхідності захисту...

  В. М. Федоров

  Приватне підприємство "ДЕСА"  висловлює Вам свою повагу та щиру подяку за якісну, високопрофесійну та оперативну правову допомогу з захисту інтересів нашого підприємства..

  Б. В. Мартинюк

  Висловлюю подяку адвокату Володимиру Круцю за мій захист в суді першої, апеляційної та касаційної інстанції в кримінальному провадженні по обвинуваченню мене у вчиненні злочину...

  М. Кутецький

  Висловлюю Вам свою подяку за надану мені професійну правничу допомогу в адміністративній справі про призначення мені одноразової грошової допомоги...

  Юридична консультація

  Надішліть заявку і адвокат зв'яжеться з Вами протягом 10 хвилин

  Закриває всі ризики
  Дає впевненість у виборі


   адвокат
   Всі публікації

   Пресс-центр корисної інформації

   03.11.2021
   Право на спадщину особи, яка проживала із спадкоємцем без реєстрації шлюбу
   29.10.2021
   Повернення безпідставно отриманих коштів
   25.10.2021
   Як себе захистити від виконавчого напису нотаріуса?

   Є питання, але не знаєте як їх вирішити?

   Замовте безкоштовний дзвінок і я вислухаю ваші завдання, і на їх основі запропоную варіанти розвитку стратегій.

   Введіть ваші контакти для зв'язку


    Logo

    Контакти

    Замовити дзвінок