високий рейтинг 4,9
Оцінка клієнтів

Тел: +38 (097) 100 49 98

Передзвоню за 30 секунд

Повернення безпідставно отриманих коштів

повернення коштів

Послуги

29.10.2021

Консультація адвоката

Залиште телефон і отримайте декілька варіантів вирішення вашої проблеми


  1/5 - 1187 голос(ів)

  Більшість з вас опинялися в ситуації, коли шукаючи той чи інший товар, блукаючи просторами Інтернету знаходили його та вели перемовини з продавцем щодо умов його придбання.  Після узгодження усіх умов завершальним кроком такої угоди була оплата грошових коштів за товар. Досить часто продавець, бажаючи якомога швидше отримати від вас гроші, пропонує здійснити попередню повну оплату «зовсім недешевого» товару та перерахувати гроші на його банківську карту (інколи банківська картка підтягує дані зовсім іншої особи). Той, хто іде на поводу в такого «продавця» має великий шанс не отримати замовлений товар, а також перераховані продавцю кошти. 

  Найпоширеніші умови оплати товару: передоплата, оплата за фактом, післяплата, відстрочка платежу і оплата після продажу. Найбільш безпечною умовою оплати є та, коли ви отримуєте товар на пошті, перевіряєте його і лише після цього оплачуєте його вартість.

  Ті, хто попалися на вудочку шахрая, звертаюся в поліцію із заявою про шахрайство. Однак, поліція в 99% випадків робить «відмовний матеріал» та рекомендує ошуканому покупцю звернутися до суду, оскільки вважає, що між сторонами виникли цивільно-правові відносини.

   Існує правовий механізм повернення ваших коштів – це звернення до суду із позовною заявою про повернення безпідставно набутих коштів.

  Стаття 1212 Цивільного кодексу України передбачає, що якщо особа, яка набула майно або зберегла його у себе за рахунок іншої особи (потерпілого) без достатньої правової підстави (безпідставно набуте майно, в тому числі грошових коштів), зобов’язана повернути потерпілому це майно. Особа зобов’язана повернути майно і тоді, коли підстава, на якій воно було набуте, згодом відпала.

  Даний спосіб захисту вашого порушеного права можна використовувати за таких умов:

  По-перше, одна особа набуває/зберігає гроші чи майно за рахунок іншої особи;

  По-друге, відбувався факт передачі коштів (доказами можуть слугувати, банківська квитанція, платіжне доручення тощо)

  По-третє, відсутня правова підстава передачі коштів, або ж коли вона відпала (договір не було укладено, сторони відмовились від договору до його виконання та ін.);

  По-четверте, завдана шкода у вигляді зменшення (не збільшення) майна;

  За наявності усіх вище перелічених умов, у вас з’являється 100%  можливість отримати позитивне для вас рішення суду та стягнути з шахрая перераховані йому грошові кошти в примусовому порядку через державну  виконавчу службу чи приватного виконавця.

  Будьте мудрими та пильними та не перераховуйте гроші за ще неотриманий товар незнайомій вам людині.

  «Покуда есть на свете дураки, Обманом жить нам, стало быть, с руки.» – цитата найбільш талановитого шахрая ХХ століття графа Віктора Люстіга.

  Пам’ятайте, що усі шахрайські схеми побудовані на людській жадності.

  1/5 - 1187 голос(ів)

  Наслідки, якщо діяти
  самостійно

  01
  Проблеми з оформленням документів

  При самостійній подачі документів виявляються помилки в підготовлених документах. В такому випадку заявник втрачає час та гроші, так як така заява може залишитись без розгляду і повернутись заявнику

  02
  Відсутність досвіду

  Відсутність практичного досвіду і знань у юридичній сфері, не актуальна інформація в сфері законодавства, якою ви оперуєте, може привести до негативного результату.

  03
  Збільшення витрат

  Витрати на проведення процедури судового розгляду можуть значно збільшитись. Вигідніше скористатись послугами професіонала, у якого повністю налагоджений процес представництва інтересів в суді: від збору необхідних документів до перемоги!

  04
  Довіртеся професіоналу

  Вчасне звернення до професіоналів - гарантує вирішення всіх юридичних проблем.

  Подивіться реальні рішення виграних справ

  Виграних справ з державного реєстру судових рішень

  ТОВ "КРИНТА"

  Товариство з обмеженою відповідальністю "Кринта" висловлює свою подяку адвокату Володимиру Круцю за нажання якісної юридичної допомоги.

   

  В рамках ведення нашої господарської діяльності ми зіштовхнулись з проблемою необхідності захисту...

  В. М. Федоров

  Приватне підприємство "ДЕСА"  висловлює Вам свою повагу та щиру подяку за якісну, високопрофесійну та оперативну правову допомогу з захисту інтересів нашого підприємства..

  Б. В. Мартинюк

  Висловлюю подяку адвокату Володимиру Круцю за мій захист в суді першої, апеляційної та касаційної інстанції в кримінальному провадженні по обвинуваченню мене у вчиненні злочину...

  М. Кутецький

  Висловлюю Вам свою подяку за надану мені професійну правничу допомогу в адміністративній справі про призначення мені одноразової грошової допомоги...

  Юридична консультація

  Надішліть заявку і адвокат зв'яжеться з Вами протягом 10 хвилин

  Закриває всі ризики
  Дає впевненість у виборі


   адвокат
   Всі публікації

   Пресс-центр корисної інформації

   03.11.2021
   Право на спадщину особи, яка проживала із спадкоємцем без реєстрації шлюбу
   25.10.2021
   Секрети та хитрощі страхових компаній
   25.10.2021
   Як себе захистити від виконавчого напису нотаріуса?

   Є питання, але не знаєте як їх вирішити?

   Замовте безкоштовний дзвінок і я вислухаю ваші завдання, і на їх основі запропоную варіанти розвитку стратегій.

   Введіть ваші контакти для зв'язку


    Logo

    Контакти

    Замовити дзвінок