високий рейтинг 4,9
Оцінка клієнтів

Тел: +38 (097) 100 49 98

Передзвоню за 30 секунд

Як себе захистити від виконавчого напису нотаріуса?

виконавчий напис

Послуги

25.10.2021

Консультація адвоката

Залиште телефон і отримайте декілька варіантів вирішення вашої проблеми


  Оформлення кредиту в банку пов’язане з безліччю ризиків, в тому числі неявних та відстроченого характеру. Наприклад, недоброчесний нотаріус може видати розпорядження щодо стягнення певної суми або передачу майна через невиконання боргових зобов’язань. Панікувати, якщо отримали виконавчий напис, не варто – необхідно розібратися в проблемі, і найкращим рішенням буде скористатися послугами фахівця. Захистити від нотаріуса зможе лише квалыфыкований та досвідчений адвокат, який швидко розбереться в суті проблеми, ретельно вивчить наявні у клієнта документи та складе план дій задля врегулювання ситуації. За період своєї діяльності мені вдалося допомогти багатьом клієнтам, що звернулися з подібною проблемою, головне для громадянина – вчасно почати діяти та не намагатися з усім впоратися власними зусиллями, а довіритися професіоналу.

  Захист по давно забутому боргу

  Поширеною в останні роки ситуацією є скуповування сумнівними організаціями боргових портфелів банків, які давно збанкрутували. Сам боржник, зазвичай, вже забув про невиконані або не до кінця виконаних фінансові зобов’язання, тому новина про те, що йому потрібно віддавати гроші, стає неприємною несподіванкою. Єдиний спосіб захистити себе – звернутися до суду з позовом про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. Є кілька підстав для подачі заяви:

  1. Пропуск фінансовою організацією технічного строку звернення з вимогою щодо погашення заборгованості.
  2. Ненаправлення боржнику повідомлення про необхідність повернення боргу та недотримання 30-денного терміну після відправлення такого повідомлення.
  3. Інші процесуальні порушення, вчинені нотаріусом.

  Фактично нотаріус свідомо йде на порушення закону, коли видає виконавчий напис, незважаючи на те, що термін позовної давності вже минув. Адвокат із захисту боргу легко виявить ознаки порушень в діях нотаріуса і допоможе вам правильно скласти позов та довести справу до переможного кінця. Відразу звернувшись до фахівця, ви зможете назавжди закрити своє кредитне питання та уникнути появи повторних вимог про стягнення заборгованості.

  Чому компанії скуповують боргові зобов’язання банків?

  Маючи на руках документи, що підтверджують викуп боргу у першого кредитора, фірма може звернутися до нотаріуса, який:

  • аналізує пакет документів;
  • видає виконавчий напис про стягнення заборгованості.

  Отримане розпорядження дозволяє примусово отримати борг, причому часто такі компанії діють з порушенням прописаних законом правил щодо здійснення колекторської діяльності. Зрозуміти, чи дійсно у вас мають право вимагати гроші, та відстояти власні права в судовому порядку зможе кваліфікований адвокат. Дуже важливо зберігати всі документи, що стосуються оформлення кредитів, щоб можна було оперативно зорієнтуватися в ситуації та коректно скласти позовну заяву.

  Скільки коштує адвокат із захисту боргу

  Професійна юридична допомога дозволяє заощадити час, нерви і домогтися визнання виданого недбайливим нотаріусом документа таким, що не підлягає виконанню. Вартість послуг адвоката залежить від ступеня складності справи та обсягу робіт, при цьому проконсультуватися усно можна безкоштовно. Всі фінансові аспекти обговорюються та заздалегідь узгоджуються, тому ви точно знаєте, скільки і за що платите. Якщо вам потрібен компетентний юрист в Івано-Франківську з адекватною вартістю послуг, телефонуйте за номером, вказаним на сайті, або робіть онлайн запит, щоб записатися на консультацію і остаточно вирішити проблему стягнення боргу за виконавчим написом.

  1/5 - 4756 голос(ів)

  Наслідки, якщо діяти
  самостійно

  01
  Проблеми з оформленням документів

  При самостійній подачі документів виявляються помилки в підготовлених документах. В такому випадку заявник втрачає час та гроші, так як така заява може залишитись без розгляду і повернутись заявнику

  02
  Відсутність досвіду

  Відсутність практичного досвіду і знань у юридичній сфері, не актуальна інформація в сфері законодавства, якою ви оперуєте, може привести до негативного результату.

  03
  Збільшення витрат

  Витрати на проведення процедури судового розгляду можуть значно збільшитись. Вигідніше скористатись послугами професіонала, у якого повністю налагоджений процес представництва інтересів в суді: від збору необхідних документів до перемоги!

  04
  Довіртеся професіоналу

  Вчасне звернення до професіоналів - гарантує вирішення всіх юридичних проблем.

  Подивіться реальні рішення виграних справ

  Виграних справ з державного реєстру судових рішень

  ТОВ "КРИНТА"

  Товариство з обмеженою відповідальністю "Кринта" висловлює свою подяку адвокату Володимиру Круцю за нажання якісної юридичної допомоги.

   

  В рамках ведення нашої господарської діяльності ми зіштовхнулись з проблемою необхідності захисту...

  В. М. Федоров

  Приватне підприємство "ДЕСА"  висловлює Вам свою повагу та щиру подяку за якісну, високопрофесійну та оперативну правову допомогу з захисту інтересів нашого підприємства..

  Б. В. Мартинюк

  Висловлюю подяку адвокату Володимиру Круцю за мій захист в суді першої, апеляційної та касаційної інстанції в кримінальному провадженні по обвинуваченню мене у вчиненні злочину...

  М. Кутецький

  Висловлюю Вам свою подяку за надану мені професійну правничу допомогу в адміністративній справі про призначення мені одноразової грошової допомоги...

  Юридична консультація

  Надішліть заявку і адвокат зв'яжеться з Вами протягом 10 хвилин

  Закриває всі ризики
  Дає впевненість у виборі


   адвокат
   Всі публікації

   Пресс-центр корисної інформації

   03.11.2021
   Право на спадщину особи, яка проживала із спадкоємцем без реєстрації шлюбу
   29.10.2021
   Повернення безпідставно отриманих коштів
   25.10.2021
   Секрети та хитрощі страхових компаній

   Є питання, але не знаєте як їх вирішити?

   Замовте безкоштовний дзвінок і я вислухаю ваші завдання, і на їх основі запропоную варіанти розвитку стратегій.

   Введіть ваші контакти для зв'язку


    Logo

    Контакти

    Замовити дзвінок